Wypożyczalnia nart : Cisco Ski Jolanda
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Cisco Ski Jolanda

Località Tache Condominio Edelboden
11020 Gressoney La Trinité
Godziny
Tydzień : 08:00-19:00
Weekend : 08:00-19:00
  • Cisco Ski Jolanda 1
  • Cisco Ski Jolanda 2
  • Cisco Ski Jolanda 3
  • Cisco Ski Jolanda 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Gressoney La Trinité, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Cisco Ski Jolanda doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Gressoney La Trinité.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Gressoney La Trinité! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Cisco Ski Jolanda. Personel wypożyczalni Cisco Ski Jolanda to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Cisco Ski Jolanda specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Gressoney La Trinité. Oferta wypożyczalni Cisco Ski Jolanda sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Cisco Ski Jolanda. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Cisco Ski Jolanda posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Cisco Ski Jolanda, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Gressoney La Trinité.