Wypożyczalnia nart : Joe's Skistadl
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Joe's Skistadl

Gerlos 209
6281 Gerlos
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-12:00/15:00-18:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Joe's Skistadl 1
  • Joe's Skistadl 2
  • Joe's Skistadl 3
  • Joe's Skistadl 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Gerlos, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Joe's Skistadl doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Gerlos.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Gerlos! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Joe's Skistadl. Personel wypożyczalni Joe's Skistadl to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Joe's Skistadl specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Gerlos. Oferta wypożyczalni Joe's Skistadl sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Joe's Skistadl. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Joe's Skistadl posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Joe's Skistadl, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Gerlos.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu