Wypożyczalnia nart : Ingo's Skis Boards and More
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Ingo's Skis Boards and More

Schulstrasse 10c
6793 Gaschurn
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-18:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Ingo's Skis Boards and More 1
  • Ingo's Skis Boards and More 2
  • Ingo's Skis Boards and More 3
  • Ingo's Skis Boards and More 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Gaschurn, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ingo's Skis Boards and More doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Gaschurn.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Gaschurn! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ingo's Skis Boards and More. Personel wypożyczalni Ingo's Skis Boards and More to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ingo's Skis Boards and More specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Gaschurn. Oferta wypożyczalni Ingo's Skis Boards and More sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ingo's Skis Boards and More. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ingo's Skis Boards and More posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ingo's Skis Boards and More, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Gaschurn.