Wypożyczalnia nart : Skiverleih Garmisch
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiverleih Garmisch

Zugspitzstr. 68
82467 Garmisch-Partenkirchen
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-18:00
Używane języki
Deutsch English
  • Skiverleih Garmisch 1
  • Skiverleih Garmisch 2
  • Skiverleih Garmisch 3
  • Skiverleih Garmisch 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Garmisch-Partenkirchen, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiverleih Garmisch doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Garmisch-Partenkirchen.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Garmisch-Partenkirchen! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiverleih Garmisch. Personel wypożyczalni Skiverleih Garmisch to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiverleih Garmisch specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Garmisch-Partenkirchen. Oferta wypożyczalni Skiverleih Garmisch sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiverleih Garmisch. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiverleih Garmisch posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiverleih Garmisch, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Garmisch-Partenkirchen.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu