Wypożyczalnia nart : Esports Calbo II
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Esports Calbo II

Camí Pont del Tarter
El Tarter
Godziny
Tydzień : 09:00-18:00
Weekend : 09:00-19:00
Używane języki
catalan English Espagnol Français
  • Esports Calbo II 1
  • Esports Calbo II 2
  • Esports Calbo II 3
  • Esports Calbo II 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji El Tarter, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Esports Calbo II doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji El Tarter.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji El Tarter! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Esports Calbo II. Personel wypożyczalni Esports Calbo II to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Esports Calbo II specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji El Tarter. Oferta wypożyczalni Esports Calbo II sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Esports Calbo II. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Esports Calbo II posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Esports Calbo II, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji El Tarter.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu