Wypożyczalnia nart : Théo Sports 2 le Cernix
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Théo Sports 2 le Cernix

Le Cernix
73590 Crest Voland
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-12:30/14:00-18:00
Używane języki
English Français
  • Théo Sports 2 le Cernix 1
  • Théo Sports 2 le Cernix 2
  • Théo Sports 2 le Cernix 3
  • Théo Sports 2 le Cernix 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Crest Voland, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Théo Sports 2 le Cernix doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Crest Voland.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Crest Voland! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Théo Sports 2 le Cernix. Personel wypożyczalni Théo Sports 2 le Cernix to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Théo Sports 2 le Cernix specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Crest Voland. Oferta wypożyczalni Théo Sports 2 le Cernix sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Théo Sports 2 le Cernix. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Théo Sports 2 le Cernix posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Théo Sports 2 le Cernix, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Crest Voland.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu