Wypożyczalnia nart : Ski Service Le Lana
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Ski Service Le Lana

rue de l'église
73120 Courchevel 1850
Powierzchnia: La Croisette
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:45-18:15
Używane języki
English Espagnol Français
  • Ski Service Le Lana 1
  • Ski Service Le Lana 2
  • Ski Service Le Lana 3
  • Ski Service Le Lana 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Courchevel 1850, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ski Service Le Lana doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Courchevel 1850.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Courchevel 1850! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ski Service Le Lana. Personel wypożyczalni Ski Service Le Lana to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ski Service Le Lana specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Courchevel 1850. Oferta wypożyczalni Ski Service Le Lana sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ski Service Le Lana. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ski Service Le Lana posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ski Service Le Lana, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Courchevel 1850.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu