Wypożyczalnia nart : Noleggio Rental Snow Service
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Noleggio Rental Snow Service

Via 29 Maggio 11/a
32043 Cortina d'Ampezzo
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
Deutsch English Italiano
  • Noleggio Rental Snow Service 1
  • Noleggio Rental Snow Service 2
  • Noleggio Rental Snow Service 3
  • Noleggio Rental Snow Service 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Cortina d'Ampezzo, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Noleggio Rental Snow Service doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Cortina d'Ampezzo.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Cortina d'Ampezzo! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Noleggio Rental Snow Service. Personel wypożyczalni Noleggio Rental Snow Service to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Noleggio Rental Snow Service specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Cortina d'Ampezzo. Oferta wypożyczalni Noleggio Rental Snow Service sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Noleggio Rental Snow Service. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Noleggio Rental Snow Service posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Noleggio Rental Snow Service, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Cortina d'Ampezzo.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu