Wypożyczalnia nart : Telemark
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Telemark

Route Ramey 73 Frazione Champoluc
11020 Champoluc
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
Deutsch Dansk English Espagnol Français Italiano Nederlands Swedish American
  • Telemark 1
  • Telemark 2
  • Telemark 3
  • Telemark 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Champoluc - Monterosa Ski, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Telemark doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Champoluc - Monterosa Ski.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Champoluc - Monterosa Ski! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Telemark. Personel wypożyczalni Telemark to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Telemark specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Champoluc - Monterosa Ski. Oferta wypożyczalni Telemark sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Telemark. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Telemark posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Telemark, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Champoluc - Monterosa Ski.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu