Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Skiverleih Schautzer
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiverleih Schautzer

Zellerstrasse 7
5671 Bruck a. d. Glocknerstrasse
Godziny
Poniedziałek-Piątek : 08:00-12:00/14:00-18:00
Sobota : 08:00-18:00
Niedziela : 08:00-12:00/14:00-18:00
Używane języki
Deutsch English
  • Skiverleih Schautzer 1
  • Skiverleih Schautzer 2
  • Skiverleih Schautzer 3
  • Skiverleih Schautzer 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Bruck an der Glocknerstrasse, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiverleih Schautzer doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Bruck an der Glocknerstrasse.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Bruck an der Glocknerstrasse! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiverleih Schautzer. Personel wypożyczalni Skiverleih Schautzer to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiverleih Schautzer specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Bruck an der Glocknerstrasse. Oferta wypożyczalni Skiverleih Schautzer sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiverleih Schautzer. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiverleih Schautzer posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiverleih Schautzer, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Bruck an der Glocknerstrasse.