Wypożyczalnia nart : Skiset Bordes d'Envalira
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Bordes d'Envalira

Edifici Prat de Baix, Carretera General n°2 Bordes d'Envalira
AD100 Canillo-Bordes d'Envalira
Godziny
Tydzień : 08:30-19:00
Weekend : 08:00-19:00
Używane języki
catalan English Espagnol Français Portugues
  • Skiset Bordes d'Envalira 1
  • Skiset Bordes d'Envalira 2
  • Skiset Bordes d'Envalira 3
  • Skiset Bordes d'Envalira 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Bordes d'Envalira, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Bordes d'Envalira doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Bordes d'Envalira.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Bordes d'Envalira! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Bordes d'Envalira. Personel wypożyczalni Skiset Bordes d'Envalira to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Bordes d'Envalira specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Bordes d'Envalira. Oferta wypożyczalni Skiset Bordes d'Envalira sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Bordes d'Envalira. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Bordes d'Envalira posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Bordes d'Envalira, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Bordes d'Envalira.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu