Wypożyczalnia nart : Raspa Roia
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Raspa Roia

Edificio Falcó local 1-5 - Plà de l'Ermita - Lleida
25528 Boi Taull
Godziny
Tydzień : 09:00-21:00
Weekend : 08:30-21:00
Używane języki
catalan English Espagnol Français
  • Raspa Roia 1
  • Raspa Roia 2
  • Raspa Roia 3
  • Raspa Roia 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Boi Taull, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Raspa Roia doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Boi Taull.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Boi Taull! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Raspa Roia. Personel wypożyczalni Raspa Roia to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Raspa Roia specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Boi Taull. Oferta wypożyczalni Raspa Roia sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Raspa Roia. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Raspa Roia posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Raspa Roia, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Boi Taull.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu