Kiedy wybierasz się na narty?
Gwarancja otrzymania sprzętu przygotowanego przez zawodowców!
Zarezerwuj w serwisie internetowym
z -10 do -50%
Oferta dla rodzin!
5% zniżki od 4 dodatkowe packs.
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni

Wypożyczalnia nart Carline Sport

Les Silènes - La chèvrerie
74470 Bellevaux
Powierzchnia : La Chevrerie
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki :
English-EN Français-FR
8h11h14h17h20h
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu

Masz rezerwację na noclegi w stacji Bellevaux - La Chevrerie, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Carline Sport doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Bellevaux - La Chevrerie.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Bellevaux - La Chevrerie! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Carline Sport. Personel wypożyczalni Carline Sport to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Carline Sport specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Bellevaux - La Chevrerie. Oferta wypożyczalni Carline Sport sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Carline Sport. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Carline Sport posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Carline Sport, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Bellevaux - La Chevrerie.