Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci

Campo Smith, Regione Molino 4.
10052 Bardonecchia
Godziny
Tydzień : 08:30-12:30/13:50-18:30
Weekend : 08:30-19:00
Używane języki
English Français Italiano
  • Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci 1
  • Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci 2
  • Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci 3
  • Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Bardonecchia, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Bardonecchia.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Bardonecchia! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci. Personel wypożyczalni Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Bardonecchia. Oferta wypożyczalni Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Centro Rossignol-Rossi Maestri di sci, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Bardonecchia.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu