Wypożyczalnia nart : Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop

Axamer Lizum 11
6094 Axamer Lizum
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-16:30
Używane języki
Deutsch English
  • Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop 1
  • Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop 2
  • Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop 3
  • Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Axams, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Axams.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Axams! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop. Personel wypożyczalni Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Axams. Oferta wypożyczalni Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skischule Olympic & Tip-Top Rental Shop, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Axams.