Wypożyczalnia nart : Ski & Board Margreiter Auffach
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Ski & Board Margreiter Auffach

Talstation Schatzbergbahn
6313 Auffach
Godziny
Tydzień : 08:30-17:30
Weekend : 08:15-17:30
Używane języki
Deutsch English
  • Ski & Board Margreiter Auffach 1
  • Ski & Board Margreiter Auffach 2
  • Ski & Board Margreiter Auffach 3
  • Ski & Board Margreiter Auffach 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Auffach, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ski & Board Margreiter Auffach doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Auffach.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Auffach! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ski & Board Margreiter Auffach. Personel wypożyczalni Ski & Board Margreiter Auffach to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ski & Board Margreiter Auffach specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Auffach. Oferta wypożyczalni Ski & Board Margreiter Auffach sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ski & Board Margreiter Auffach. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ski & Board Margreiter Auffach posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ski & Board Margreiter Auffach, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Auffach.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu