Wypożyczalnia nart : Grands Montets Sports
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Grands Montets Sports

56 chemin de la Glacière
74400 Chamonix
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Espagnol Français Italiano American
  • Grands Montets Sports 1
  • Grands Montets Sports 2
  • Grands Montets Sports 3
  • Grands Montets Sports 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Argentière, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Grands Montets Sports doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Argentière.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Argentière! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Grands Montets Sports. Personel wypożyczalni Grands Montets Sports to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Grands Montets Sports specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Argentière. Oferta wypożyczalni Grands Montets Sports sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Grands Montets Sports. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Grands Montets Sports posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Grands Montets Sports, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Argentière.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu