Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV)
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV)

Hôtel MMV les Bergers
38750 ALPE D'HUEZ
Powierzchnia: Bergers
Godziny
Tydzień : 08:30-19:00
Weekend : 08:30-20:00
Używane języki
English Français
  • MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV) 1
  • MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV) 2
  • MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV) 3
  • MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV) 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Alpe d'Huez, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV) doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Alpe d'Huez.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Alpe d'Huez! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV). Personel wypożyczalni MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV) to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV) specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Alpe d'Huez. Oferta wypożyczalni MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV) sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV). Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV) posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni MAN SPORTS MMV (exclusiv MMV), korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Alpe d'Huez.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu