Wypożyczalnia nart : Schi- und Sportshop Alpbachtal
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Schi- und Sportshop Alpbachtal

Achenschmiede 145
6236 Alpbach
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
Deutsch English
  • Schi- und Sportshop Alpbachtal 1
  • Schi- und Sportshop Alpbachtal 2
  • Schi- und Sportshop Alpbachtal 3
  • Schi- und Sportshop Alpbachtal 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Alpbach, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Schi- und Sportshop Alpbachtal doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Alpbach.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Alpbach! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Schi- und Sportshop Alpbachtal. Personel wypożyczalni Schi- und Sportshop Alpbachtal to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Schi- und Sportshop Alpbachtal specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Alpbach. Oferta wypożyczalni Schi- und Sportshop Alpbachtal sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Schi- und Sportshop Alpbachtal. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Schi- und Sportshop Alpbachtal posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Schi- und Sportshop Alpbachtal, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Alpbach.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu