Wypożyczalnia nart : Skiset Les Hauts Bois
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Les Hauts Bois

Rés. Les Hauts Bois
73210 Aime la Plagne
Godziny
Tydzień : 08:30-12:30/15:30-19:00
Weekend : 08:30-19:30
Używane języki
Deutsch English Espagnol Français Italiano
  • Skiset Les Hauts Bois 1
  • Skiset Les Hauts Bois 2
  • Skiset Les Hauts Bois 3
  • Skiset Les Hauts Bois 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Aime 2000 La Plagne, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Les Hauts Bois doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Aime 2000 La Plagne.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Aime 2000 La Plagne! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Les Hauts Bois. Personel wypożyczalni Skiset Les Hauts Bois to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Les Hauts Bois specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Aime 2000 La Plagne. Oferta wypożyczalni Skiset Les Hauts Bois sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Les Hauts Bois. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Les Hauts Bois posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Les Hauts Bois, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Aime 2000 La Plagne.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu