Wypożyczalnia nart : Ski Service Samoens Village
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Ski Service Samoens Village

Place du gros tilleul
74340 Samoëns
Powierzchnia: Village
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-12:30/14:00-19:30
Używane języki
English Français
  • Ski Service Samoens Village 1
  • Ski Service Samoens Village 2
  • Ski Service Samoens Village 3
  • Ski Service Samoens Village 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Samoëns, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ski Service Samoens Village doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Samoëns.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Samoëns! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ski Service Samoens Village. Personel wypożyczalni Ski Service Samoens Village to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ski Service Samoens Village specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Samoëns. Oferta wypożyczalni Ski Service Samoens Village sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ski Service Samoens Village. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ski Service Samoens Village posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ski Service Samoens Village, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Samoëns.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu