Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 48 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Olimpionico Sport 2
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Olimpionico Sport 2

Via Vallesinella 6
38086 Madonna di Campiglio
Godziny
Tydzień : 08:00-19:00
Weekend : 08:00-19:00
  • Olimpionico Sport 2 1
  • Olimpionico Sport 2 2
  • Olimpionico Sport 2 3
  • Olimpionico Sport 2 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Madonna di Campiglio, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Olimpionico Sport 2 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Madonna di Campiglio.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Madonna di Campiglio! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Olimpionico Sport 2. Personel wypożyczalni Olimpionico Sport 2 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Olimpionico Sport 2 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Madonna di Campiglio. Oferta wypożyczalni Olimpionico Sport 2 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Olimpionico Sport 2. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Olimpionico Sport 2 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Olimpionico Sport 2, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Madonna di Campiglio.