Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl

Scheiber Sport Talstation Grossekarbahn - Hochgurglers. 8
6456 Obergurgl
Godziny
Poniedziałek-środa : 08:30-18:00
Czwartek : 08:30-22:30
Piątek-Niedziela : 08:00-18:00
Używane języki
Deutsch English
  • Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl 1
  • Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl 2
  • Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl 3
  • Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Obergurgl - Hochgurgl, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Obergurgl - Hochgurgl.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Obergurgl - Hochgurgl! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl. Personel wypożyczalni Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Obergurgl - Hochgurgl. Oferta wypożyczalni Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Scheiber Grossekarbahn Hochgurgl, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Obergurgl - Hochgurgl.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu