Wypożyczalnia nart : Locaskis Caire
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Locaskis Caire

Chalets Guzet Neige
09140 Ustou
Powierzchnia: Guzet 1400
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-19:00
Używane języki
Français
  • Locaskis Caire 1
  • Locaskis Caire 2
  • Locaskis Caire 3
  • Locaskis Caire 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Guzet Neige, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Locaskis Caire doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Guzet Neige.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Guzet Neige! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Locaskis Caire. Personel wypożyczalni Locaskis Caire to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Locaskis Caire specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Guzet Neige. Oferta wypożyczalni Locaskis Caire sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Locaskis Caire. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Locaskis Caire posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Locaskis Caire, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Guzet Neige.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu