Gdzie będziesz jeździć na nartach?
Oferta specjalna
Dzięki współpracy z firmą Skiset skorzystaj z rabatu na wynajem sprzętu narciarskiego sięgającego do
-50%
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni

Wypożyczalnia nart Emonet Sports

Le Maribor 20 Rte de Bellevarde
74120 Praz sur Arly
Powierzchnia : Centre/center
Godziny
Tydzień : 09:00-12:30/14:00-19:00
Weekend : 08:30-19:00
Używane języki :
English-EN Français-FR
8h11h14h17h20h

Masz rezerwację na noclegi w stacji Praz sur Arly, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Emonet Sports doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Praz sur Arly.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Praz sur Arly! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Emonet Sports. Personel wypożyczalni Emonet Sports to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Emonet Sports specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Praz sur Arly. Oferta wypożyczalni Emonet Sports sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Emonet Sports. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Emonet Sports posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Emonet Sports, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Praz sur Arly.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet