Wypożyczalnia nart : Deportes Roca Roya SL
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Deportes Roca Roya SL

Ctra. El Molino s/n
22449 Cerler (Huesca)
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-21:00
Używane języki
catalan English Espagnol
  • Deportes Roca Roya SL 1
  • Deportes Roca Roya SL 2
  • Deportes Roca Roya SL 3
  • Deportes Roca Roya SL 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Cerler, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Deportes Roca Roya SL doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Cerler.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Cerler! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Deportes Roca Roya SL. Personel wypożyczalni Deportes Roca Roya SL to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Deportes Roca Roya SL specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Cerler. Oferta wypożyczalni Deportes Roca Roya SL sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Deportes Roca Roya SL. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Deportes Roca Roya SL posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Deportes Roca Roya SL, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Cerler.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu