Wypożyczalnia nart : OnTheMountain Outdoor and Rental Store
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

OnTheMountain Outdoor and Rental Store

Route de la télécabine 18
1997 Haute-Nendaz
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:30
Używane języki
Deutsch English Espagnol Français Nederlands
  • OnTheMountain Outdoor and Rental Store 1
  • OnTheMountain Outdoor and Rental Store 2
  • OnTheMountain Outdoor and Rental Store 3
  • OnTheMountain Outdoor and Rental Store 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Nendaz, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni OnTheMountain Outdoor and Rental Store doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Nendaz.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Nendaz! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni OnTheMountain Outdoor and Rental Store. Personel wypożyczalni OnTheMountain Outdoor and Rental Store to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. OnTheMountain Outdoor and Rental Store specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Nendaz. Oferta wypożyczalni OnTheMountain Outdoor and Rental Store sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni OnTheMountain Outdoor and Rental Store. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia OnTheMountain Outdoor and Rental Store posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni OnTheMountain Outdoor and Rental Store, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Nendaz.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu