Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 48 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Skiverleih Schneider IV
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiverleih Schneider IV

Herrlohweg 3
D 59955 Winterberg
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-17:30
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Skiverleih Schneider IV 1
  • Skiverleih Schneider IV 2
  • Skiverleih Schneider IV 3
  • Skiverleih Schneider IV 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Winterberg, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiverleih Schneider IV doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Winterberg.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Winterberg! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiverleih Schneider IV. Personel wypożyczalni Skiverleih Schneider IV to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiverleih Schneider IV specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Winterberg. Oferta wypożyczalni Skiverleih Schneider IV sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiverleih Schneider IV. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiverleih Schneider IV posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiverleih Schneider IV, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Winterberg.