Wypożyczalnia nart : Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna

Immeuble de la Télécabine
1993 Veysonnaz
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:30
Używane języki
Deutsch English Français Nederlands
  • Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna 1
  • Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna 2
  • Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna 3
  • Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Veysonnaz, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Veysonnaz.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Veysonnaz! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna. Personel wypożyczalni Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Veysonnaz. Oferta wypożyczalni Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Neige Aventure Sport Shop and School Veysonna, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Veysonnaz.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu