Wypożyczalnia nart : Skiset Arc en Ciel
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Arc en Ciel

Résidence Arc en Ciel
73700 Vallandry
Powierzchnia Le Soleil
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Skiset Arc en Ciel 1
  • Skiset Arc en Ciel 2
  • Skiset Arc en Ciel 3
  • Skiset Arc en Ciel 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Vallandry, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Arc en Ciel doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Vallandry.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Vallandry! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Arc en Ciel. Personel wypożyczalni Skiset Arc en Ciel to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Arc en Ciel specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Vallandry. Oferta wypożyczalni Skiset Arc en Ciel sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Arc en Ciel. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Arc en Ciel posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Arc en Ciel, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Vallandry.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu