Wypożyczalnia nart : Chris et Phil Sports I
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Chris et Phil Sports I

7 Place de la Vanoise
73500 Termignon
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-19:00
Używane języki
English Français Italiano
  • Chris et Phil Sports I 1
  • Chris et Phil Sports I 2
  • Chris et Phil Sports I 3
  • Chris et Phil Sports I 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Termignon, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Chris et Phil Sports I doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Termignon.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Termignon! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Chris et Phil Sports I. Personel wypożyczalni Chris et Phil Sports I to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Chris et Phil Sports I specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Termignon. Oferta wypożyczalni Chris et Phil Sports I sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Chris et Phil Sports I. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Chris et Phil Sports I posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Chris et Phil Sports I, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Termignon.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu