Wysokość nad poziomem morza
1500-2500 m
Narciarstwo zjazdowe
100 Km
Narciarstwo klasyczne
35 Km
Wyciągi narciarskie
23
Trasy zjazdowe
928145

Wypożyczalnia nart Superdévoluy

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Superdévoluy gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Superdévoluy to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Superdévoluy oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Superdévoluy jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Superdévoluy, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Superdévoluy to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Superdévoluy. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Superdévoluy koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Superdévoluy, sprawdź inne ośrodki w Masywie Massif du Dévoluy. : ośrodek narciarski La Joue du Loup. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Espace glisse
Espace glisse
Powierzchnia : --
Adres : Superdevoluy - Rés Bois d'Aurouze