Wysokość nad poziomem morza
1160-1855 m
Narciarstwo zjazdowe
60 Km
Narciarstwo klasyczne
80 Km
Wyciągi narciarskie
19
Trasy zjazdowe
915155

Wypożyczalnia nart Super Lioran

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Super Lioran gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Super Lioran to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Super Lioran oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Super Lioran jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Super Lioran, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Super Lioran to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Super Lioran. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Super Lioran koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Super Lioran, sprawdź inne ośrodki w Masywie Massif Central. : ośrodek narciarski Le Lioran, ośrodek narciarski Mont Dore, ośrodek narciarski Super Besse. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Skiset VVF Font de Cère
Skiset VVF Font de Cère
Powierzchnia : --
Adres : Saint Jacques des Blats
Skiset VVF Les Monts du Cantal
Skiset VVF Les Monts du Cantal
Powierzchnia : --
Adres : Hauts du Roy
Sport Plus
Sport Plus
Powierzchnia : --
Adres : Immeuble Font du Roy