Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Alber Sport Freeride
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Alber Sport Freeride

Kandaharweg 2
6580 St. Anton am Arlberg
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
Deutsch English
  • Alber Sport Freeride 1
  • Alber Sport Freeride 2
  • Alber Sport Freeride 3
  • Alber Sport Freeride 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji St. Anton, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Alber Sport Freeride doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji St. Anton.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji St. Anton! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Alber Sport Freeride. Personel wypożyczalni Alber Sport Freeride to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Alber Sport Freeride specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji St. Anton. Oferta wypożyczalni Alber Sport Freeride sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Alber Sport Freeride. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Alber Sport Freeride posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Alber Sport Freeride, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji St. Anton.