Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci

Piazzale Kondahar
10058 Sestrière
Godziny
Tydzień : 08:30-17:30
Weekend : 08:00-17:30
Używane języki
English Français Italiano
  • Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci 1
  • Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci 2
  • Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci 3
  • Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Sestrière, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Sestrière.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Sestrière! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci. Personel wypożyczalni Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Sestrière. Oferta wypożyczalni Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Marcellin Rent Noleggio Scuola Sci, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Sestrière.