Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Régis 5 Monêtier
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Régis 5 Monêtier

Route de Grenoble - Immeuble Alpazur
05220 MONETIER LES BAINS
Powierzchnia: Monetier Les Bains
Godziny
Tydzień : 08:30-09:30
Weekend : 08:00-19:00
Używane języki
English Français Italiano
  • Régis 5 Monêtier 1
  • Régis 5 Monêtier 2
  • Régis 5 Monêtier 3
  • Régis 5 Monêtier 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Serre Chevalier - Monêtier, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Régis 5 Monêtier doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Serre Chevalier - Monêtier.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Serre Chevalier - Monêtier! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Régis 5 Monêtier. Personel wypożyczalni Régis 5 Monêtier to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Régis 5 Monêtier specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Serre Chevalier - Monêtier. Oferta wypożyczalni Régis 5 Monêtier sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Régis 5 Monêtier. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Régis 5 Monêtier posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Régis 5 Monêtier, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Serre Chevalier - Monêtier.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu