Wypożyczalnia nart : EEE Arropaje
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

EEE Arropaje

Galeria Comerial 6/7 Hotel Toneo
24855 Puerto de San Isidro
Godziny
Tydzień : 08:30-17:30
Weekend : 08:00-18:30
  • EEE Arropaje 1
  • EEE Arropaje 2
  • EEE Arropaje 3
  • EEE Arropaje 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji San Isidro, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni EEE Arropaje doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji San Isidro.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji San Isidro! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni EEE Arropaje. Personel wypożyczalni EEE Arropaje to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. EEE Arropaje specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji San Isidro. Oferta wypożyczalni EEE Arropaje sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni EEE Arropaje. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia EEE Arropaje posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni EEE Arropaje, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji San Isidro.