Wypożyczalnia nart : Sainte Foy en Tarentaise
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sainte Foy en Tarentaise

1550 m - 2620 m
35
10
6
Narciarskich: 1563

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Sainte Foy en Tarentaise gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Sainte Foy en Tarentaise to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Sainte Foy en Tarentaise oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Sainte Foy en Tarentaise jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Sainte Foy en Tarentaise, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Sainte Foy en Tarentaise to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Sainte Foy en Tarentaise. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Sainte Foy en Tarentaise koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dla dzieci & Kursy narciarstwa
ESF sainte foy tarentaise - Szkola narciarstwa
Les P'tits Trappeurs - Kluby dla dzieci
Club Piou Piou (ESF) - Kluby dla dzieci