Wypożyczalnia nart : Saint Martin de Belleville
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Saint Martin de Belleville

1450 m - 3230 m
160
28
34
Narciarskich: 1242248

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Saint Martin de Belleville gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Saint Martin de Belleville to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Saint Martin de Belleville oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Saint Martin de Belleville jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Saint Martin de Belleville, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Saint Martin de Belleville to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Saint Martin de Belleville. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Saint Martin de Belleville koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Proszę wybrać wypożyczalnię
Dla dzieci & Kursy narciarstwa
Ecole de ski enfants (ESF) - Szkola narciarstwa
Les Mini Pouss - Opieka nad dziecmi