Wysokość nad poziomem morza
1100-2620 m
Narciarstwo zjazdowe
310 Km
Narciarstwo klasyczne
33 Km
Wyciągi narciarskie
76
Trasy zjazdowe
2556349

Wypożyczalnia nart Saint Jean d'Arves

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Saint Jean d'Arves gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Saint Jean d'Arves to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Saint Jean d'Arves oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Saint Jean d'Arves jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Saint Jean d'Arves, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Saint Jean d'Arves to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Saint Jean d'Arves. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Saint Jean d'Arves koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Saint Jean d'Arves, sprawdź inne ośrodki w Masywie Massif des Arves. : ośrodek narciarski Albiez Montrond, ośrodek narciarski La Toussuire, ośrodek narciarski Le Corbier, ośrodek narciarski Les Bottières, ośrodek narciarski Saint Sorlin d'Arves. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Le Crêt de la grange
Le Crêt de la grange
Powierzchnia : --
Adres : La Chal