Wypożyczalnia nart : Evasion Sport - Front de Neige
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Evasion Sport - Front de Neige

Le Front de Neige
05600 Risoul
Powierzchnia Les Chalps
Godziny
Tydzień : 08:45-19:00
Weekend : 08:30-19:30
Używane języki
English Français
  • Evasion Sport - Front de Neige 1
  • Evasion Sport - Front de Neige 2
  • Evasion Sport - Front de Neige 3
  • Evasion Sport - Front de Neige 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Risoul, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Evasion Sport - Front de Neige doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Risoul.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Risoul! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Evasion Sport - Front de Neige. Personel wypożyczalni Evasion Sport - Front de Neige to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Evasion Sport - Front de Neige specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Risoul. Oferta wypożyczalni Evasion Sport - Front de Neige sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Evasion Sport - Front de Neige. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Evasion Sport - Front de Neige posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Evasion Sport - Front de Neige, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Risoul.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu