Wypożyczalnia nart : Skiset - Centre Station
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset - Centre Station

Résidence Les Drus
73210 Plagne Soleil
Powierzchnia: Plagne Soleil / Plagne Village
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-12:30/14:30-19:00
Piątek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Skiset - Centre Station 1
  • Skiset - Centre Station 2
  • Skiset - Centre Station 3
  • Skiset - Centre Station 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Plagne Soleil / Plagne Village, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset - Centre Station doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Plagne Soleil / Plagne Village.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Plagne Soleil / Plagne Village! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset - Centre Station. Personel wypożyczalni Skiset - Centre Station to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset - Centre Station specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Plagne Soleil / Plagne Village. Oferta wypożyczalni Skiset - Centre Station sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset - Centre Station. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset - Centre Station posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset - Centre Station, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Plagne Soleil / Plagne Village.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu