Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Addict Snowbox
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Addict Snowbox

Résidence le Grand Combin, Plagne S
73210 Macôt la Plagne
Powierzchnia: Plagne Soleil / Plagne Village
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 09:00-13:00/16:00-19:00
Piątek : 09:00-13:00/14:30-19:00
Weekend : 08:30-19:00
  • Addict Snowbox 1
  • Addict Snowbox 2
  • Addict Snowbox 3
  • Addict Snowbox 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Plagne Soleil / Plagne Village, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Addict Snowbox doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Plagne Soleil / Plagne Village.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Plagne Soleil / Plagne Village! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Addict Snowbox. Personel wypożyczalni Addict Snowbox to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Addict Snowbox specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Plagne Soleil / Plagne Village. Oferta wypożyczalni Addict Snowbox sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Addict Snowbox. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Addict Snowbox posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Addict Snowbox, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Plagne Soleil / Plagne Village.