Wysokość nad poziomem morza
2050-2640 m
Narciarstwo zjazdowe
210 Km
Wyciągi narciarskie
65
Trasy zjazdowe
15433224

Wypożyczalnia nart Pas de la Case

Pas de la Case

 

Pas de la Case, ośrodek w sercu Andory

 

Największy teren narciarski w Pirenejach, Grandvalira jest również jednym z największych w Europie ze swoimi 210 kilometrami tras narciarskich. To właśnie dzięki zgrupowaniu 6 ośrodków Le Pas de la Case cieszy się obecnie tak dużym obszarem narciarskim.

 

Grandvalira: największy obszar narciarski w Pirenejach

 

Położony na wysokości 2.050 metrów Pas de la Case to ośrodek narciarski, który należy do największego pirenejskiego terenu narciarskiego Grandvalira. Ten ostatni posiada 210 km tras narciarskich odpowiednich dla narciarzy na wszystkich poziomach, które podzielone są na 6 ośrodków: Pas de la Case, Grau Roig, Soldeu, El Tarter, Canillo i Encamp. Do tego dochodzi jeszcze 935 armatek śnieżnych, które gwarantują optymalną pokrywę śnieżną podczas całego urlopu zimowego. Ponadto Grandvalira wyposażona jest w ponad 70 wyciągów narciarskich, aby zminimalizować czas oczekiwania i zaoferować jak najwięcej jazdy na nartach! Wreszcie Pas de la Case posiada wiele atutów, takich jak tor Pucharu Świata w slalomie gigancie i KL (speed skiing), funparki, boardercross, jak również 3 snowparki (jeden z nich jest oświetlony w nocy) i pole muld. Również możliwości jazdy poza trasami są tu niemal nieograniczone.

 

Sidebar: Połączony ośrodek

 

W ośrodku Pas de la Case i na całym terenie narciarskim znajdą Państwo liczne hotspoty wifi, aby podzielić się swoimi umiejętnościami i pozostać w kontakcie.

 

Ośrodek z wieloma atrakcjami

 

Znajdując się w Andorze, Pas de la Case oferuje bardzo atrakcyjne ceny, ale także wiele atrakcji "poza nartami", takich jak przejażdżki skuterem śnieżnym, rakietami śnieżnymi lub psim zaprzęgiem po lesie, czy też nocleg w igloo-hotelu. Bardzo dynamiczny ośrodek, spędzisz tu niezapomniane wieczory. Spróbujcie w Cala Bassa Costa Rodona (Ibiza), barze, który łączy ducha Balearów z pirenejskim krajobrazem i oferuje takie samo menu jak na Ibizie.

 

Kurort znany jest z niezwykłego życia nocnego, a bary znajdują się zaledwie kilka metrów od siebie, więc można do nich dotrzeć pieszo. Ale jeśli niektórzy lubią relaksować się przy drinku, to ci bardziej wysportowani mogą wykorzystać wieczory, by spróbować nocnej jazdy na nartach, od 17:00 do 22:00. A żeby się po tym wszystkim zrelaksować, pchnąć drzwi do spa, którego wody mają wyjątkowe walory dla ciała.

 

Aby wypożyczyć narty w Pas de la Case, skorzystaj z bardzo atrakcyjnych stawek, rezerwując sprzęt online.

Wypożyczalnie w ośrodku
Skiset Pioners
Skiset Pioners
Powierzchnia : --
Adres : Edifici Sapporo Av d'Encamp 23
Surf Evasio 2
Surf Evasio 2
Powierzchnia : --
Adres : Plaça dels Vaquers