Wypożyczalnia nart : Freudenhaus I
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Freudenhaus I

Ringstrasse 74
5562 Obertauern
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
Deutsch English
  • Freudenhaus I 1
  • Freudenhaus I 2
  • Freudenhaus I 3
  • Freudenhaus I 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Obertauern, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Freudenhaus I doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Obertauern.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Obertauern! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Freudenhaus I. Personel wypożyczalni Freudenhaus I to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Freudenhaus I specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Obertauern. Oferta wypożyczalni Freudenhaus I sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Freudenhaus I. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Freudenhaus I posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Freudenhaus I, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Obertauern.