Wysokość nad poziomem morza
620-1180 m
Narciarstwo zjazdowe
3 Km
Wyciągi narciarskie
3
Trasy zjazdowe
111

Wypożyczalnia nart Morbier

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Morbier gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Morbier to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Morbier oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Morbier jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Morbier, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Morbier to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Morbier. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Morbier koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Morbier, sprawdź inne ośrodki w Masywie Massif du Jura. : ośrodek narciarski Lelex, ośrodek narciarski Les Rousses, ośrodek narciarski Métabief - Jougne, ośrodek narciarski Métabief - Village, ośrodek narciarski Mijoux - Col de la Faucille. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Balland Ski
Balland Ski
Powierzchnia : --
Adres : 12 route Haute Combe