Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Skiset le Dos Rond
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset le Dos Rond

5 Rue principale Montchavin
73210 Bellentre
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-18:30
Piątek : 08:30-20:00
Sobota : 08:00-19:30
Niedziela : 08:00-18:30
Używane języki
English Français American
  • Skiset le Dos Rond 1
  • Skiset le Dos Rond 2
  • Skiset le Dos Rond 3
  • Skiset le Dos Rond 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Montchavin, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset le Dos Rond doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Montchavin.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Montchavin! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset le Dos Rond. Personel wypożyczalni Skiset le Dos Rond to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset le Dos Rond specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Montchavin. Oferta wypożyczalni Skiset le Dos Rond sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset le Dos Rond. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset le Dos Rond posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset le Dos Rond, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Montchavin.