Wysokość nad poziomem morza
1000-1460 m
Narciarstwo zjazdowe
37 Km
Narciarstwo klasyczne
119 Km
Wyciągi narciarskie
19
Trasy zjazdowe
1010113

Wypożyczalnia nart Métabief - Village

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Métabief - Village gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Métabief - Village to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Métabief - Village oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Métabief - Village jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Métabief - Village, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Métabief - Village to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Métabief - Village. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Métabief - Village koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Métabief - Village, sprawdź inne ośrodki w Masywie Massif du Jura. : ośrodek narciarski Lelex, ośrodek narciarski Les Rousses, ośrodek narciarski Métabief - Jougne, ośrodek narciarski Mijoux - Col de la Faucille, ośrodek narciarski Morbier. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Sports Neige
Sports Neige
Powierzchnia : --
Adres : 3 place Xavier Authier