Gdzie będziesz jeździć na nartach?
Gwarancja otrzymania sprzętu przygotowanego przez zawodowców!
Zarezerwuj w serwisie internetowym
z -10 do -50%
Oferta dla rodzin!
5% zniżki od 4 dodatkowe packs.
Terminy Wynajmu :
W kolejnym kroku możesz wybrać odrębne terminy wypożyczenia sprzętu dla każdego narciarza. Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej. Siódmy dzień jest bezpłatny na miejscu, na prośbę złożoną w wypożyczalni
Wysokość nad poziomem morza
1000-1463 m
Narciarstwo zjazdowe
37 Km
Narciarstwo klasyczne
170 Km
Wyciągi narciarskie
18
Trasy zjazdowe
1013126

Wypożyczalnia nart Métabief - Jougne

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Métabief - Jougne gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Métabief - Jougne to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Métabief - Jougne oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Métabief - Jougne jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Métabief - Jougne, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Métabief - Jougne to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Métabief - Jougne. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Métabief - Jougne koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Métabief - Jougne, sprawdź inne ośrodki w Masywie Massif du Jura. : ośrodek narciarski Lelex, ośrodek narciarski Les Rousses, ośrodek narciarski Métabief - Village, ośrodek narciarski Mijoux - Col de la Faucille, ośrodek narciarski Morbier. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Na tej stacji,
Skiset stosuje to, co w technologii najlepsze:
obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Wypożyczalnie w ośrodku
Sports Neige
Sports Neige
Powierzchnia : --
Adres : 3 place Xavier Authier