Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Noleggio del Brenta Nord
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Noleggio del Brenta Nord

Via Cima Tosa 85
38086 Madonna di Campiglio
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-14:30/18:00-12:00
Używane języki
Deutsch English Italiano
  • Noleggio del Brenta Nord 1
  • Noleggio del Brenta Nord 2
  • Noleggio del Brenta Nord 3
  • Noleggio del Brenta Nord 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Madonna di Campiglio, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Noleggio del Brenta Nord doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Madonna di Campiglio.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Madonna di Campiglio! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Noleggio del Brenta Nord. Personel wypożyczalni Noleggio del Brenta Nord to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Noleggio del Brenta Nord specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Madonna di Campiglio. Oferta wypożyczalni Noleggio del Brenta Nord sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Noleggio del Brenta Nord. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Noleggio del Brenta Nord posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Noleggio del Brenta Nord, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Madonna di Campiglio.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu